Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.95 części » Yanmar TK 3.95 panewki

Yanmar TK 3.95 panewki

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silnika Thermo King Yanmar TK 3.95, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

UWAGA! Do wszystkich modeli silnikówThermoKing Yanmar TK 3.95 mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału Yanmar 395.

Do wałów korbowych Thermo King Yanmar 3.95 oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe Thermo King Yanmar TK 3.95
  • Panewki główne Thermo King Yanmar TK 3.95
  • Pierścienie oporowe Thermo King Yanmar TK 3.95
  • Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje)

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

 

Czy wiesz że...

Rozwiązanie konstrukcyjne i osiągi eksploatacyjne współczesnych samo-chodów osobowych wynikają bezpośrednio ze szczególnych cech ogumienia, które w związku z tym dobierane jest indywidualnie do konkretnych pojazdów. Bierze się przy tym pod uwagę nie tylko nośność opony i szybkość krytyczną lecz także szereg innych, nie uwzględnianych dotąd własności, jak sztywność promieniowa, obwodowa i boczna, kąt znoszenia opony, jej histereza i częstotliwość drgań własnych

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies