Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.95 części » Yanmar TK 3.95 uszczelniacz wału

Yanmar TK 3.95 uszczelniacz wału

Uszczelniacze wału korbowego do silnika ThermoKing Yanmar TK 3.95, który możemy spotkać w  agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wszystkie wersje simeringów dostępne u nas, z magazynu. Uszczelniacze wału korbowego do silnika Yanmar 3.95 (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego).

Wszystkie wersje simeringów dostępne od ręki, u nas na magazynie.

Oprócz  uszczelniaczy wału korbowego do silnika Yanmar TK3.95 sprzedajemy także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Ponieważ nośność opony Gn może się nieco różnić od wartości wyliczonego wstępnie obciążenia Gk, do dalszych prac projektowych przyjmuje się faktyczną nośność Gn wytypowanej opony i obliczony na tej podstawie ciężar całkowity pojazdu. Następnie tak rozstawia się osie projektowanego pojazdu i tak rozmieszcza jego mechanizmy, aby uzyskać równomierny rozkład obciążeń statycznych na wszystkie opony. Korzysta się przy tym z następujących wzorów.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies