Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.95 części » Yanmar TK 3.95 korbowód

Yanmar TK 3.95 korbowód

Korbowód Thermo King Yanmar TK 3.95 - w ofercie naszego sklepu korbowód silnika ThermoKing Yanmar 3.95, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Thermo King Yanmar TK3.95 tulejka korbowodu

Tulejka korbowodowa do Thermo King Yanmar 3.95. Tulejki korbowodowe do silników Thermo King Yanmar TK 3.95 i innych.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Oprócz korbowodu do silnika Yanmar 3.95, Yanmar TK395 sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Badania na maszynach mają głównie charakter porównawczy i w tym zakresie umożliwiają pełną ocenę jakości produkowanych i odbieranych opon. Są one też nieodzownym warunkiem rozwoju konstrukcji i technologii wykonywania opon. Jednakże ostateczna ocena opon, zakwalifikowanych wstępnie na maszynach bieżnych następuje dopiero w toku ruchowych lub eksploatacyjnych badań na samochodach. 

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies