Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.95 części » Yanmar TK 3.95 głowica

Yanmar TK 3.95 głowica

Głowica silnika Thermo King Yanmar TK 3.95, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wszystkie części silnikowe marki Yanmar TK3.95, Yanmar 395, Yanmar 3.95 dostępne od ręki.

Głowica, zawory głowicy, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe do silnika Yanmar 3.95.

Oprócz głowicy do silnika Thermo King Yanmar TK 3.95 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, bloki silnika itp.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Wyniki uzyskiwane na maszynach bieżnych cechuje duży rozrzut, co niezmiernie utrudnia wyciąganie z badań prawidłowych wniosków. Na ogół panuje przekonanie, że jeżeli opona osiąga duży przebieg na maszynie bieżnej, to będzie miała również duży przebieg i w eksploatacji. Jeżeli jednak osiąga ona na maszynie przebieg niewielki, to nie można uważać, że i w eksploatacji będzie krótko pracowała. Brak jest dotąd ścisłych współczynników korelacji, które umożliwiłyby dokładne przewidywanie osiągów eksploatacyjnych na podstawie wyników badań na maszynach.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies