Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.88 części » Yanmar TK 3.88 wtryskiwacze

Yanmar TK 3.88 końcówki wtryskiwaczy i pompa wtryskowa

Wszystkie elementy układu wtryskowego silnika Thermo King Yanmar 3.88, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Końcówki wtryskiwaczy, pompa wtryskowa, kompletne wtryskiwacze do ThermoKing Yanmar TK 388 dostępne w naszym sklepie.

Końcówki wtryskiwaczy do silnika Thermo King Yanmar TK3.88 oraz kompletne wtryskiwacze do tego silnika posiadamy we wszystkich wersjach.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

 

Czy wiesz że…

Inny przykład maszyny bębnowej do badania trwałości opon pokazano na rysunku 180. Jest to maszyna o pionowej osi bębna bieżnego, przystosowana do jednoczesnych badań 6 opon. Firma MAN produkuje również maszyny tego typu, przystosowane do badania 2 lub 4 opon. Bęben spawany i wyważony ma na bieżni otwory do przymocowywania przeszkód listwowych. Opony umocowane są na sankach, ułożyskowanych na łożyskach rolkowych i napędzanych hydraulicznie. Dzięki daleko po usuniętej automatyzacji możliwe jest utrzymywanie stałego nacisku w ciągu całej próby oraz praca urządzenia przy małej obsłudze bez przerwy całą dobę. Wyposażenie dodatkowe zabezpiecza natychmiastowe cofnięcie sanek wraz z badaną oponą z chwilą, gdy spadnie ciśnienie wewnętrzne w ogumieniu.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies