Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.88 części » Yanmar TK 3.88 tłoki, pierścienie...

Yanmar TK 3.88 pierścienie tłokowe, tłoki

W ciągłej sprzedaży stacjonarnej oraz wysyłkowej tłoki (STD nominalne jak i nadwymiarowe) do wysokoprężnej, 3-cylindrowej jednostki napędowej Yanmar TK 3.88 a także pierścienie tłokowe na cały silnik (3 tłoki). Zarówno tłoki jak i pierścienie tłokowe dostępne są od ręki prosto z półek naszego magazynu.
 
Znajdziesz u nas także inne części zamienne silnika Yanmar TK 388 (większość z nich dostępna na miejscu) takie jak np.: panewki, pompy wody, uszczelki silnika, tuleje, głowice, bloki silnika, termostaty, cewki gaszenia, czujniki temperatury i wiele innych.
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies