Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.88 części » Yanmar TK 3.88 głowica

Yanmar TK 3.88 głowica

Głowica silnika Thermo King Yanmar TK 3.88, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wszystkie części silnikowe marki Yanmar TK3.88, Yanmar 388, Yanmar 3.88 dostępne od ręki.

Głowica, zawory głowicy, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe do silnika Yanmar 3.88.

Oprócz głowicy do silnika Thermo King Yanmar TK 3.88 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, bloki silnika itp.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Nowoczesna wyważarka elektronowa opony zamontowanej na kole i wypełnionej powietrzem do ciśnienia od-powiadającego jej nośności. Ostatnio coraz częściej oznacza się niewyważenie opony zamontowanej na samochodzie za pomocą nowoczesnych urządzeń elektronowych. Inna metoda oznaczania współczynnika oporu toczenia w warunkach drogowych opiera się na zastosowaniu przyczep dynamometrycznych, najczęściej jednokołowych. Umożliwiają one oznaczenie wielkości momentu oporu toczenia Mt, na podstawie której znając promień dynamiczny koła rd i obciążenie Gk można obliczyć wartość f.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies