Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.88 części » Yanmar TK 3.88 pompa oleju

Yanmar TK 3.88 pompa oleju

Pompa oleju do silnika ThermoKing Yanmar TK 3.88, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Oprócz pompy oleju silnika Thermo King Yanmar TK3.88 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, głowice, bloki silnika, tłoki, zawory głowicy itp.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz części do wszystkich silników Yanmar 3.88, które są stosowane w agregatach chłodniczych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Jedna z metod oznaczania współczynnika p polega na hamowaniu samochodu, wyposażonego w ogumienie, będące przedmiotem badań, gdy energia kinetyczna samochodu zużyta zostaje na pracę tarcia. Samochód dwuosiowy, z napędem na tylną oś rozpędzony do szybkości na płaskiej, prostej drodze, po zahamowaniu tylnych kół, aż do uzyskania pełnego poślizgu, przebywa drogę. Inna z metod opiera się na wykorzystaniu wózka dynamometrycznego stanowiącego przyczepę jednokołową. Kąt bocznego znoszenia koła ogumionego jest to kąt, zawarty pomiędzy płaszczyzną toczącego się koła a kierunkiem, w którym posuwa się pojazd w wyniku działania na niego siły bocznej. Znoszenie pojazdu występuje wskutek bocznej sprężystości opon.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies