Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.88 części » Yanmar TK 3.88 pompa wody

Yanmar TK 3.88 pompa wodna

Pompa wody silnika ThermoKing Yanmar TK 3.88, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Pompa wody wszystkich wersji silnika Yanmar 3.88. Sprzedajemy też części zamienne do silnika Yanmar TK 388 np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika Thermo King Yanmar TK3.88, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych.

 

Czy wiesz że…

Wartość siły bocznej, która powoduje kąt znoszenia 8 = 1° nazywa się odpornością opony na boczne znoszenie lub sztywnością poprzeczną opony i wyraża się w kG/l°. Zależność kąta bocznego znoszenia koła ogumionego od siły bocznej F, działającej wzdłuż osi koła przy określonym obciążeniu normalnym Kg czyni się na maszynach, służących do pomiaru współczynnika oporu toczenia i opisanych poprzednio. Maszyny te wyposażone są w urządzenia dodatkowe, umożliwiające pomiar siły bocznej, działającej wzdłuż osi koła. Oś koła, na którym montuje się badaną oponę ustawia się względem osi bębna bieżnego pod kątem równym kątowi znoszenia ogumionego koła i obciąża siłą, równowartości koła. Następnie oznacza się siłę boczną wywołaną przez znojnie toczącego się koła po powierzchni bębna bieżnego w określonych runkach badania.  

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies