Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.88 części » Yanmar TK 3.88 wał korbowy

Yanmar TK 3.88 wał korbowy

Wał korbowy silnika ThermoKing Yanmar TK 3.88, który możemy spotkać w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wał korbowy wszystkich wersji silnika Yanmar TK3.88, dostępny na miejscu, z naszego magazynu.

Oprócz wałów korbowych do silnika Yanmar 3.88 sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Szybkość krytyczna jest to szybkość, przy której na powierzchni opony, w miejscu wyjścia bieżnika z kontaktu z drogą, pojawia się fala drgań. Przy dalszym zwiększaniu szybkości fala drgań powstaje już w polu powierzchni przylegania opony do nawierzchni i drgania przenoszą się na pojazd. Szybkość krytyczną oznacza się na maszynach bieżnych fotografując oponę przy różnych szybkościach obwodowych bębna i analizując zdjęcia. W czasie toczenia opona znajduje się pod ciśnieniem wewnętrznym, odpowiadającym jej nośności i obciążona jest siłą, równą nośności opony. Szybkość krytyczną Vk podaje się w km/godz. Jest to maszyna o poziomej osi bębna, umożliwiająca badanie opon przy szybkości do 250 km/godz. Opona zamocowana jest w wahliwej ramie i dociskana do bębna obciążeniem równym jej nośności. Dwa niezależne zespoły napędowe połączone ze wskaźnikami przekazywanych momentów obrotowych umożliwiają zależnie od potrzeb hamowanie bębna lub opony. Maksymalne obciążenie normalne opony wynosi 800 kG.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies