Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.88 części » Yanmar TK 3.88 korbowód

Yanmar TK 3.88 korbowód

Korbowód Thermo King Yanmar TK 3.88 - w ofercie naszego sklepu korbowód silnika ThermoKing Yanmar TK 3.88, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Thermo King Yanmar TK3.88 tulejka korbowodu

Tulejka korbowodowa do Thermo King Yanmar 3.88

Tulejki korbowodowe do silników Thermo King Yanmar TK 3.88 i innych.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Oprócz korbowodu do silnika Yanmar TK3.88, Yanmar TK388 sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Opona stanowiąca przedmiot badań osadzona jest na kole, wypełniona powietrzem do wymaganego ciśnienia wewnętrznego i obciążona przez układ dźwigni siłą normalną, która dociska ją do bieżni. Większość urządzeń badawczych ma bieżnie na zewnętrznym obwodzie bębna, a w niektórych nowszych urządzeniach bieżnia znajduje się na obwodzie wewnętrznym. Znane są również urządzenia umożliwiające badanie opon toczących się po bieżni zewnętrznej łub wewnętrznej. Charakterystyka tego urządzenia jest następująca: liczba badanych opon wielkość opon siła dociskająca szybkość obwodowa bębna średnica bębna zewnętrzna, wewnętrzna kąt znoszenia kąt pochylenia koła. Urządzenie umożliwia pomiar oporu toczenia oraz siły bocznej i momentu stabilizującego opon w różnych warunkach. Koło może toczyć się również po bieżni umieszczonej na tarczy karuzeli lub na taśmie stalowej bez końca, rozpiętej na dwóch bębnach.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies