Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.88 części » Yanmar TK 3.88 uszczelki silnika,...

Yanmar TK 3.88 uszczelki silnika, uszczelki głowicy

Nasza firma przygotowała konkurencyjną ofertę na zestawy uszczelek silnikowych (dostępne zestawy na dół, na górą lub na całą jednostkę napędową) oraz osobno na uszczelki pod głowicę do trzycylindrowego silnika Yanmar TK 388 używanego w mobilnych agregatach chłodniczych montowanych na samochodach ciężarowych.
 
Twój silnik Yanmar 388 uległ uszkodzeniu? W naszym warsztacie naprawisz każdą zaistniałą usterkę w twojej jednostce napędowej. Prowadzimy naprawy, remonty i serwis silników przemysłowych z maszyn budowlanych, drogowych, rolniczych i wielu innych. Na każdą usługę serwisową wystawiamy pisemne gwarancje jakości.
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies