Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.88 części » Yanmar TK 3.88 panewki

Yanmar TK 3.88 panewki

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silnika Thermo King Yanmar 3.88, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

UWAGA! Do wszystkich modeli silników ThermoKing Yanmar TK 3.88 mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału Yanmar 388.

Do wałów korbowych Thermo King Yanmar TK 3.88 oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe Thermo King Yanmar TK 3.88
  • Panewki główne Thermo King Yanmar TK 3.88
  • Pierścienie oporowe Thermo King Yanmar TK 3.88
  • Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje)

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

 

 

Czy wiesz że...

Zazwyczaj bieżnie i koła mają niezależny napęd, co umożliwia odtwarzanie różnych warunków pracy opony. Wahliwie zamocowany silnik elektryczny koła ogumionego połączony jest zwykle z miernikiem momentu obrotowego Mk, przekazywanego na koło. Urządzenia zaopatrzone są również w dynamometry umożliwiające wyznaczenie siły oporu toczenia i wyliczenie współczynnika oporu toczenia. Oznaczeniu podlega najczęściej współczynnik przyczepności p, odpowiadający wartości stosunku siły obwodowej P do normalnego nacisku koła na drogę Gk przy pełnym poślizgu koła. 


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies