Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.74 części » Yanmar TK 3.74 zawory głowicy

Yanmar TK 3.74 zawory głowicy - ssący i wydechowy

Zawory głowicy silnika ThermoKing TK 3.74 który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych- zawór ssący i zawór wydechowy silnika Yanmar TK 370.

Oprócz zaworów głowicy do silnika Yanmar TK3.74 w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Do wad dyskwalifikujących oponę zalicza się także pęknięcia gumy na dnie rowków u podstawy rzeźby bieżnika, naderwania występów rzeźby i mechaniczne uszkodzenia bieżnika na bokach opony w czasie transportu. Twardość gumy bieżnikowej powinna być jednolita na całym obwodzie opony i zgodna z wymaganiami normy. Oglądając wnętrze i boki opony należy sprawdzić, czy nie występuje brak gumy między nitkami kordu pierwszej warstwy, czy kordy nie są rozluźnione łub uszkodzone, czy w osnowie nie powstały rozwarstwienia, pęcherze i guzy.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies