Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.74 części » Yanmar TK 3.74 tłoki, pierścienie...

Tłoki i pierścienie tłokowe Yanmar TK 3.74

Mamy na stanie magazynowym nadwymiarowe i nominalne (STD) pierścienie tłokowe w zestawach na cały silnik Diesel Yanmar TK 3.74 (3 tłoki) a także tłoki w kompletach z pierścieniami i sworzniem to tej jednostki napędowej.
 
Sprzedajemy także pozostałe części zamienne do silnika Yanmar TK 374 drogą wysyłkową ubezpieczonym kurierem DHL na teren całego kraju oraz stacjonarnie (w większości dostępne od ręki) prosto z półek naszego magazynu. Zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie na nasz adres e-mail.
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies