Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.74 części » Yanmar TK 3.74 pompa wody

Yanmar TK 3.74 pompa wodna

Pompa wody silnika ThermoKing Yanmar TK 3.74, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Pompa wody wszystkich wersji silnika Yanmar 3.74. Sprzedajemy też części zamienne do silnika Yanmar TK 374 np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika Thermo King Yanmar TK3.74, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych.

 

Czy wiesz że…

Przebieg produkcji dętek samochodowych jest zwykle następujący. Z wysoko kauczukowej mieszanki gumowej wytłacza się rurę, tnie na odcinki wymaganej długości, przymocowuje zawór, łączy końce rury w pierścień, rozdmuchuje go, a potem wulkanizuje w indywidualnej formie, zamocowanej na prasie. Mieszanka przeznaczona do wytłaczania rury musi być wolna od wszelkich grudek, które pod ciśnieniem powietrza zawartego w dętce mogłyby się następnie obluzowywać lub wypadać z cienkich ścianek, wskutek czego dętka utraciłaby szczelność. Usuwanie grudek następuje w procesie filtrowania mieszanki gumowej na wytłaczarce filtrującej. Zamiast profilowanego oczka lub szablonu w głowicy wytłaczarki umieszcza się zespół sit, które zatrzymują wszelkie zanieczyszczenia, wprowadzone do mieszanki wraz z kauczukiem, napełniaczami lub siarką. Siatki filtrujące mają 100-200 oczek na cm2.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies