Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.74 części » Yanmar TK 3.74 wał korbowy

Yanmar TK 3.74 wał korbowy

Wał korbowy silnika ThermoKing Yanmar TK 3.74, który możemy spotkać w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wał korbowy wszystkich wersji silnika Yanmar TK3.74, dostępny na miejscu, z naszego magazynu.

Oprócz wałów korbowych do silnika Yanmar 3.74 sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Surowa dętka „odpoczywa“ przez 12-24 godz. Potem wycina się w niej otworek na zawór i zamocowuje go przy pomocy odpowiednich nakrętek i podkładek lub nakleja gotowy zawór gumowany. Następnie łączy się końce dętki na styk w specjalnym urządzeniu łub na zakładkę po uprzednim zukosowaniu jej ścianek. Szerokość zakładki wynosi w tym przypadkami rozdmuchując sprężonym powietrzem jej ścianki, aż dętka osiągnie wymaganą średnicę. W takim stanie przekłada się ją do formy, umocowanej w prasie i ogrzewanej do temperatury 150-160°C. Formy są dwuczęściowe, przy czym jedna połówka formy zamocowana jest nieruchomo, druga zaś odchyla się wraz ze stołem prasy. Po zamknięciu formy wprowadza się do dętki powietrze pod ciśnieniem 5-8 atn, które dociska jej ścianki do ścianek formy. Czas wulkanizacji wynosi kilka do kilkunastu minut, zależnie od grubości ścianek dętki.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies