Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.74 części » Yanmar TK 3.74 głowica

Yanmar TK 3.74 głowica

Głowica silnika Thermo King Yanmar TK 3.74, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wszystkie części silnikowe marki Yanmar TK3.74, Yanmar 374, Yanmar 3.74 dostępne od ręki.

Głowica, zawory głowicy, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe do silnika ThermoKing Yanmar TK 374.

Oprócz głowicy do silnika Thermo King Yanmar TK 3.74 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, bloki silnika itp.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Po ukształtowaniu wstępnym oponę z osadzoną w niej grzejką wkłada się do dwudzielnej formy, która nadaje oponie kształt zewnętrzny, gdy grzejka znajdując się pod ciśnieniem, kształtuje jej powierzchnię wewnętrzną. Następnie podgrzewa się oponę do wymaganej temperatury. Pod wpływem ciepła surowa mieszanka gumowa wchodząca w skład opony ulega znacznemu uplastycznieniu i naciskana przez grzejkę wypełnia wszystkie zagłębienia formy. Wtedy zachodzi proces wulkanizacji to jest przemiany mieszanki kauczukowej w gumę, który utrwala kształt nadany oponie. Wymaganą temperaturę opony uzyskuje się przez ogrzewanie formy oraz przez wprowadzenie przegrzanej wody pod ciśnieniem około 20 at do wnętrza grzejki gumowej.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies