Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.74 części

Cześci do silnika Thermo King Yanmar TK 3.74

Części zamienne do silnika Yanmar Thermo King 3.74 stosowane w mobilnych agregatach chłodzących Thermoking na samochody ciężarowe. W naszej ofercie znajdziesz pełna gamę podzespołów do silników Yanmar TK oraz wielu innych producentów silników

U nas kupisz zarówno oryginalne części Yanmar Thermoking oraz zamienniki w bardzo korzystnej cenie..

Oprócz podzespołów bazowych silnika takich jak wały, głowice, uszczelki, uszczelnienia, tłoki u nas zaopatrzysz się w materiały eksploatacyjne dla Twojego modelu maszyny takie np. wszystkie filtry. Używanie odpowiednich części zamiennych to gwarancja dłuższej żywotności używanego sprzętu. Nie właściwy dobór elementów bądź stosowanie cześci pochodzących z nie pewnych źródeł naraża Cię na koszta naprawy całego silnika w przyszłości.

W naszym warsztacie szybko usuniesz zaistniałe usterki Twojego silnika. Zajmujemy się również regeneracją oraz remontami kapitalnymi silników Yanmar TK oraz jednostkami napędowymi pozostałych marek.

Na stanie posiadamy szeroki asortyment sprawnych silników po regeneracji. Zostawiając u nas swój uszkodzony silnik obniżysz koszt wymiany jednostki na sprawną regenerowaną.

Posiadamy dostępne od ręki części do modeli :

  • Yanmar Thermoking 235, 2. 35
  • Yanmar Thermoking 244, 2. 44
  • Yanmar Thermoking 249, 2. 49
  • Yanmar Thermoking 353, 3.53
  • Yanmar Thermoking 366, 3. 66
  • Isuzu Thermoking C201
  • Yanmar Thermoking 2.2 SE SMX P
  • Yanmar Thermoking 3TN66
  • Yanmar Thermoking 3TNA72
  • Yanmar Thermoking 3TNE72

Jeżeli na liście nie ma Twojego modelu silnika- zadzwoń. Obsługujemy wszystkie silniki TK oraz silniki pozostałych producentów m.in. Mitsubishi, Daewoo, Volvo, Doosan, Kubota, Daewoo-Doosan i wiele więcej.

Historia firmy zaczęła się w 1938 roku kiedy Frederick M. Jones- pomysłowy wynalazca  stworzył jeden z pierwszych agregatów chłodniczych. Znalazł on zastosowanie przede wszystkim w branży spożywczej. Wynalazek był przełomowy ponieważ pomógł znacznie przedłużyć czas magazynowania żywności- przede wszystkim mięsa. W roku 1942 wynalazca wyprodukował pierwsze mobilne urządzenie chłodnicze- przeznaczone głównie dla wojska. Sprzęt wyposażony był w przełomowy jak tamte czasy silnik diesla, który był znacznie oszczędniejszy i wydajniejszy od preferowanych wtedy silników benzynowych. Marka Thermo King zapisała się w historii dość ‘tłustym drukiem’ ponieważ zrewolucjonizowała systemy chłodnicze dzieki, którym obecnie świeża żywność stała się o wiele bardziej dostepna.

Aktualnie Thermo King jest ogólno światowym dostawcą urządzeń na wszystkie liczące się rynki.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies