Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.74 części » Yanmar TK 3.74 korbowód

Yanmar TK 3.74 korbowód

Korbowód Thermo King Yanmar TK 3.74 - w ofercie naszego sklepu korbowód silnika ThermoKing Yanmar TK 3.74, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Thermo King Yanmar TK 3.74 tulejka korbowodu

Tulejka korbowodowa do Thermo King Yanmar TK 3.74. Tulejki korbowodowe do silników Thermo King Yanmar TK 3.74 i innych.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Oprócz korbowodu do silnikaYanmar TK3.74, Yanmar TK 374 sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Jest to szczelny kocioł odporny na wysokie ciśnienie. Umożliwia on jednoczesną wulkanizację do 20 opon, których formy układa się w stos jedną na drugą. Średnica autoklawu wynosi zwykle 1-1.5 m, a wysokość 2...6 m. Stół autoklawu podnosi się do poziomu górnych obrzeży kotła. Wówczas zesuwa się na niego pierwszą formę i podłącza grzejkę do centralnego przewodu wodnego, a następnie opuszcza stół na wysokość formy. Postępując w ten sposób umieszcza się w autoklawie kolejno cały stos form i szczelnie zamyka pokrywę, a potem unosi stół z formami do góry i dociska je do pokrywy. Ciśnienie pod tłokiem unoszącym stół autoklawu wynosi wówczas około 150 at. Następnie wprowadza się do autoklawu pod ciśnieniem parę wodną o temperaturze 120-150°C, a do grzejek przegrzaną wodę o temperaturze 150-170°C.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies