Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.74 części » Yanmar TK 3.74 pompa oleju

Yanmar TK 3.74 pompa oleju

Pompa oleju do silnika ThermoKing Yanmar TK 3.74, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Oprócz pompy oleju silnika Thermo King Yanmar TK3.74 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, głowice, bloki silnika, tłoki, zawory głowicy itp.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz części do wszystkich silników Yanmar TK 3.74, które są stosowane w agregatach chłodniczych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Od chwili ułożenia surowej opony w dolnej połówce formy dalsze operacje przebiegają automatycznie według ustalonego programu technologicznego. Najnowsze typy pras umożliwiają nie tylko wulkanizowanie, ale również kształtowanie wstępne surowej opony, a także wyciąganie grzejki po zakończeniu procesu wulkanizacyjnego. Grzejki, stosowane do tych pras, mają kształt cylindra i są zamocowane w metalowych oprawach.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 

 


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies