Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.74 części » Yanmar TK 3.74 panewki

Yanmar TK 3.74 panewki

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silnika Thermo King Yanmar TK 3.74, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

UWAGA! Do wszystkich modeli silników ThermoKing Yanmar TK 3.74 mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału Yanmar TK 374.

Do wałów korbowych Thermo King Yanmar TK 3.74 oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe Thermo King Yanmar TK 3.74
  • Panewki główne Thermo King Yanmar TK 3.74
  • Pierścienie oporowe Thermo King Yanmar TK 3.74
  • Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje)

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

 

Czy wiesz że...

Aby uniknąć przywierania gumy do ścianek formy spryskuje się je płynem oddzielającym. Powierzchnie opon smaruje się specjalną pastą, która ułatwia dobre wypełnianie rzeźby bieżnika w formie i odprowadzenie powietrza. Po zakończeniu procesu wyciąga się grzejkę, która służy do dalszej wulkanizacji 80-100 opon. Górne połówki form zamocowane w wahliwej bramie mogą się opuszczać, aż do zetknięcia z dolnymi połówkami, osadzonymi nieruchomo na stole prasy. Maksymalna siła zamykająca każdą formę wynosi około 130 ton. W prasach tego typu mogą być ogrzewane stoły łub też same formy za pomocą pary albo wody przegrzanej. Grzejki gumowe ogrzewa się gorącą wodą pod ciśnieniem około 20 at.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies