Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.70 części » Yanmar TK 3.70 zawory głowicy

Yanmar TK370 zawory głowicy - ssący i wydechowy

Zawory głowicy silnika ThermoKing TK370 Ingersoll Rand diesel engine IR, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych- zawór ssący i zawór wydechowy silnika Thermo King Yanmar TK 370.

Oprócz zaworów głowicy do silnika Yanmar TK370 w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Kształtowanie wstępne konfekcjonowanej opony przeprowadza się na maszynie zwanej kształciarka. Surową oponę, w kształcie cylindra, ustawia się na dolnej płycie maszyny i zamyka go przez dociśnięcie górnej płyty. Następnie stosując jednoczesny nacisk górnej płyty i wprowadzając sprężone powietrze do wnętrza opony wybrzusza się jej ścianki dotąd, aż osiągną wymagany kształt. Wtedy od dołu wpycha się do wnętrza opony grzejkę. Jest to grubościenna dętka gumowa o profilu zbliżonym pod względem kształtu i wymiarów do wewnętrznego profilu gotowej opony. Służy ona do wywierania ciśnienia wewnętrznego na oponę podczas jej wulkanizowania w formie, a tym samym do jej ostatecznego ukształtowania.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies