Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.70 części » Yanmar TK 3.70 wał korbowy

Yanmar TK370 wał korbowy

Wał korbowy silnika ThermoKing Yanmar TK370 Ingersoll Rand diesel engine IR, który możemy spotkać w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wał korbowy wszystkich wersji silnika Yanmar TK370, dostępny na miejscu, z naszego magazynu.

Oprócz wałów korbowych do silnika Thermo King Yanmar TK370 sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

W maszynach wszystkie czynności sterowane są bądź to pedałami, bądź też za pomocą przycisków, Pneumatyczne hamulce umożliwiają nagłe zatrzymanie bębnów w dowolnym położeniu. Urządzenia rolujące posiadają sterowanie automatyczne, często programowane. Na tej samej maszynie można zamontować bębny o różnej konstrukcji, zależnie od potrzeb. Bębny te można składać, dzięki czemu konfekcjonowaną oponę można zdjąć z nich bez trudu.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies