Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.70 części » Yanmar TK 3.70 korbowód

Yanmar TK370 korbowód

Korbowód Thermo King Yanmar TK370 - w ofercie naszego sklepu korbowód silnika ThermoKing Yanmar TK370, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Thermo King Yanmar TK370 tulejka korbowodu

Tulejka korbowodowa do Thermo King Yanmar TK370. Tulejki korbowodowe do silników Thermo King Yanmar TK370 i innych.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Oprócz korbowodu do silnikaYanmar TK370, Yanmar TK370 sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Do przygotowywania bieżników stosowano dawniej kalandry profilowe, przeważnie cztero-walcowe. Na jeden z walców nakładało się profilowaną tuleję, która kształtowała następnie taśmę bieżnika. Mieszanka gumowa była przed wprowadzeniem na kalander podgrzewana na walcarkach, aż do uzyskania wymaganej plastyczności. Bieżnik schodził z kalandra na przenośnik i podlegał chłodzeniu wodą, suszeniu, a następnie przecinaniu na odcinki o wymaganej długości. Kalandrowanie bieżników jest już dzisiaj mało stosowane ze względu na to, że wykonanie i korygowanie tulei profilowych było procesem kosztownym i długotrwałym. Znacznie barnie bieżników na wytłaczarkach przy użyciu jedynie prostych i łatwych do wykonania szablonów, które nadają odpowiedni kształt wytłaczanej taśmie bieżnika.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies