Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.70 części » Yanmar TK 3.70 pompa wody

Yanmar TK370 pompa wodna

Pompa wody silnika ThermoKing Yanmar TK370 Ingersoll Rand diesel engine IR, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Pompa wody wszystkich wersji silnika Yanmar TK370. Sprzedajemy też części zamienne do silnika Yanmar TK 370 np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika Thermo King Yanmar TK370, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych.

 

Czy wiesz że…

Podkład nakładany na ostatnią warstwę osnowy przygotowuje się na kalandrze w postaci taśmy z mieszanki gumowej o grubości od około 0,8 mm. Niekiedy stosuje się dodatkowo jedną lub dwie warstwy rozrzedzonej tkaniny kordowej, pokrywanej dwustronnie na kalandrze wysoko kauczukową mieszanką gumową. Podgumowaną tkaninę tnie się na pasy o wymaganej szerokości. Paski ochronne o szerokości 25-110 mm wykonuje się z dwustronnie podgumowanej tkaniny krzyżowej o wysokiej wytrzymałości, na którą nakłada się dodatkową warstwę gumy z jednej strony. Otacza się nimi obrzeża po ich uformowaniu na bębnie konfekcyjnym.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies