Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.70 części » Yanmar TK 3.70 głowica

Yanmar TK370 głowica

Głowica silnika ThermoKing Yanmar TK370 Ingersoll Rand diesel engine IR, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wszystkie części silnikowe marki Yanmar TK370, Yanmar 370, Yanmar 370 dostępne od ręki.

Głowica, zawory głowicy, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe do silnika ThermoKing Yanmar TK 370.

Oprócz głowicy do silnika Thermo King Yanmar TK 370 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, bloki silnika itp.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Tkaninę kordową oraz tkaniny krzyżowe stopkowe i owijkowe suszy się i gumuje na kalandrach. Kalander składa się z 2-5 walców ułożyskowanych w sztywnym kadłubie. Do gumowania tkanin stosuje się zespoły 2 lub 3 kalandrów trójwalcowych lub też kalandry czterowalcowe. Przed wprowadzeniem na kalander mieszankę gumową podgrzewa się na zespole walcarek, aż do uzyskania wymaganej plastyczności.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies