Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.70 części » Yanmar TK 3.70 tłoki, pierścienie...

Pierścienie Yanmar TK370 tłoki

Na półkach naszego magazynu znajdują się (dostępne od ręki) pierścienie tłokowe i tłoki (sprzedawane w kompletach ze sworzniem i pierścieniami) zarówno nadwymiarowe jak i STD (nominalne) oraz wiele innych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych (np.: filtry, panewki, cewki gaszenia itd.) do silnika Yanmar TK 370.
 
Jednostka napędowa Yanmar TK370 Ingersoll Rand diesel engine IR to trzycylindrowy, wysokoprężny silnik spotykany w chłodniczych agregatach mobilnych montowanych na naczepach samochodów ciężarowych.
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies