Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.70 części

Części do silnika Thermo King Yanmar TK370

Części zamienne do silnika Yanmar Thermo King 370 Ingersoll Rand diesel engine IR ,który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych Thermoking. W ciągłej sprzedaży posiadamy części oryginalne oraz zamienniki. Prowadzimy sprzedaż m.in głowic, tłoków, wałów, korbowodów, cewek gaszenia jak i pozostałych elementów składowych silnika.

Oprócz podzespołów składowych silnika u nas znajdziesz materiały eksploatacyjne dla swojego silnika takie jak np. filtry. Używanie odpowiednio dobranych części zamiennych zmniejsza koszty użytkowania maszyny oraz przedłuża jej trwałość. Jeżeli masz problem z doborem części zamiennych do Twojego Yanmara--zadzwoń do nas pomożemy dobrać odpowiednie.

Thermo King Yanmar TK370 Ingersoll Rand

Zajmujemy się również serwisowaniem silników Yanmar Thermo King TK370, czy Isuzu które stosowane są w mobilnych agregatach chłodzących Yanmar TK 370 oraz pozostałych modeli instalowanych również w marce Carrier. Ponadto posiadamy własny warsztat gdzie jesteśmy w stanie profesjonalnie przeprowadzić naprawę Twojego silnika. Istnieje możliwość wymiany Twojego uszkodzonego silnika Yanmar (oraz silników innych producentów), na regenerowany sprawny.

Ingersoll Rand diesel engine IR

U nas zaopatrzysz się w części zamienne m.in. do modeli:

  • Yanmar Thermoking 235, 2. 35
  • Yanmar Thermoking 244, 2. 44
  • Yanmar Thermoking 249, 2. 49
  • Yanmar Thermoking 353, 3.53
  • Yanmar Thermoking 366, 3. 66
  • Isuzu Thermoking C201
  • Yanmar Thermoking 2.2 SE SMX P
  • Yanmar Thermoking 3TN66
  • Yanmar Thermoking 3TNA72
  • Yanmar Thermoking 3TNE72

Skontaktuj się z nami jeżeli nie odnalazłeś swojego modelu na powyższej liście. Znajdują się tam tylko najpopularniejsze modele.

U nas zaopatrzysz się w  części zamienne do silników Yanmara dla mobilnych agregatów chłodzących Thermoking oraz Carrier a także materiały eksploatacyjne do agregatów Thermokinga oraz Carriera.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies