Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.70 części » Yanmar TK 3.70 pompa oleju

Yanmar TK370 pompa oleju

Pompa oleju do silnika ThermoKing Yanmar TK370 Ingersoll Rand diesel engine IR, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Oprócz pompy oleju silnika Thermo King Yanmar TK370 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, głowice, bloki silnika, tłoki, zawory głowicy itp.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz części do wszystkich silników Yanmar TK370, które są stosowane w agregatach chłodniczych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Skrzydełko składa się z drutówki, wypełniacza i wczepu. Dla wzajemnego powiązania drutów stosuje się ich gumowanie, prowadząc przez głowicę wytłaczarki jednocześnie kilkanaście żył drutu ułożonych obok siebie. Taśma podgumowanego drutu chłodzona jest wodą, a potem zwijana w pierścień, aż do uzyskania takiej liczby drutów, jaka jest przewidziana dla budowanej opony. Pierścień drutowy owija się następnie jedną warstwą cienkiej, podgumowanej tkaniny krzyżowej i nakłada na jego zewnętrzną powierzchnię sznur wypełniacza o trójkątnym przekroju. Z kolei pierścień drutówki otacza się wczepem, tj. pasem podgumowanej tkaniny kordowej lub krzyżowej o szerokości 100-150 mm, tworząc kołnierz na zewnętrznym obwodzie pierścienia, który wczepia się między przekładki osnowy na bębnie konfekcyjnym.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies