Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.70 części » Yanmar TK 3.70 wtryskiwacze

Yanmar TK370 końcówki wtryskiwaczy i pompa wtryskowa

Wszystkie elementy układu wtryskowego silnika Thermo King Yanmar TK370 Ingersoll Rand diesel engine IR, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Końcówki wtryskiwaczy, pompa wtryskowa, kompletne wtryskiwacze do ThermoKing Yanmar TK 370 dostępne w naszym sklepie.

Końcówki wtryskiwaczy do silnika Thermo King Yanmar TK370 oraz kompletne wtryskiwacze do tego silnika posiadamy we wszystkich wersjach.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

 

Czy wiesz że…

Czynności konfekcyjne ustalane są dla każdego typu opony zależnie od liczby warstw, rozwiązania drutówki, budowy bieżnika. W przypadku opony czterowarstwowej do samochodu osobowego mogą one mieć następujący przebieg. Ramiona bębna (kształtujące stopkę) powleka się warstwą kleju. Następnie wciąga się na około 1/5 szerokości bębna pierwszą dwuwarstkę kordową i wprawia bęben w ruch obrotowy. Operując drążkiem wprowadza się dwuwarstkę na bęben tak, aby jej krawędzie z obu stron wystawały poza bęben na jednakową odległość i po uruchomieniu zespołu rolek dońska się dwuwarstkę do powierzchni bębna. Z kolei dociska się przy życiu centrujących uchwytów jednocześnie z obu stron skrzydełka opony, rozwałkowuje wczep, a potem zawija wokół skrzydełka stopniowane koni obu warstw osnowy. Zakładanie bieżnika zajmie właściwe położenie na bębnie. Wówczas dociska się go do osnowy za pomocą rolek, a po zakończeniu tej czynności składa (łamie) bęben i zrywa z niego oponę. Po przy wałkowaniu pasków ochronnych i skontrolowaniu prawidłowości budowy i ciężaru opony poddaje się ją kształtowaniu wstępnemu.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies