CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Części silnikowe Craftsman - remonty, serwis

W ofercie naszego sklepu części zamienne do silników Craftsman, Mitsubishi, Hyundai, Shibaura - z marynistycznych jednostek napędowych, łodzi, jachtów.

Na stanie naszego magazynu posiadamy setki części zamiennych do silników Craftsman Diesel, takich jak: panewki, tłoki, korbowody, uszczelki głowicy, zestawy uszczelek, pierścienie, uszczelniacze zaworowe, wtryskiwacze, wały korbowe, bloki silnika, termostaty, świece żarowe, zawory głowicy, pompy wody, pompy oleju, pompy paliwa itp.

Oprócz sprzedaży części silnikowych zajmujemy się również naprawą uszkodzonych silników Craftsman Diesel, Mitsubishi, Hyundai, Shibaura  - z marynistycznych jednostek napędowych.

Remontujemy wszystkie modele silników marynistycznych jednostek napędowych. Części silnikowe Craftsman z łodzi, jachtów

Craftsman - silnik z łodzi, jachtów

Craftsman - to silnik niezwykle wydajny, niezawodny, łatwy w obsłudze i konserwacji.

Silnik wysokoprężny Craftsman jest wysoce zbalansowanym silnikiem bez użycia wibracji i jest zgodny z najnowszymi europejskimi wytycznymi dotyczącymi łodzi rekreacyjnych (RCD).

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji na temat silników Craftsman Diesel, Mitsubishi, Hyundai, Shibaura - z jachtów, łodek, marynistycznych jednostek napędowych.

 

Czy wiesz że...

W silniku wysokoprężnym skład mieszanki zmienia się w bardzo szerokich granicach. Ze zmniejszającym się obciążeniem wymagane zużycie paliwa zmniejsza się, a wobec stałej ilości dostarczanego powietrza mieszanka ubożeje i X rośnie. Teoretycznie do uzyskania maksymalnej mocy potrzebne są bardzo małe nadmiary powietrza (w zależności od systemu spalania). Nieco większych nadmiarów wymaga warunek ekonomicznej pracy silnika.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.