CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Carrier Transicold części zamienne

Części zamienne do silników spalinowych stosowanych w agregatach chłodniczych marki Carrier Trasicold. W ofercie posiadamy wszystkie części zamienne do silników Kubota Carrier. Są to m.in. uszczelki, tłoki, pierścienie, panewki, świece, czujniki wody i oleju, końcówki wtrysków oraz kompletne wtryskiwacze, filtry, cewki gaszenia i wiele innych.

Oferujemy również części używane i regenerowane, takie jak bloki silnika, głowice, wały korbowe i korbowody oraz wiele innych.

Zajmujemy się również profesjonalnymi, objętymi gwarancjami remontami silników z agregatów chłodniczych.

Zapytaj także o opcję wymiany zużytego silnika na silnik regenerowany.

Części silnikowe do agregatów Maxima, Supra, Vector i wielu innych.

 

Jak zapytać o części?

Aby zakupić części do silnika agregatu, należy podać naszemu konsultantowi oznaczenia silnika. Znajdować się one powinny na naklejce na pokrywie zaworów. W razie jej braku lub zniszczenia, należy odczytać numery z podstawy pompy wtryskowej. Patrz – ilustracja poniżej.

Carrier części

Przykładowe modele silników, do których części oferujemy:

CT 2.29TV

CT 3.44TV

CT 3.69

CT 3.69TV

CT 4.134 DI

CT 4.134TV

CT 4.91TV

CT 4114

D1105

D600

D722

D850

D950

EA300

V1200

V1205

V1505

V1902

V2203

Z400 / TK Z400B

Z482

ZB400

ZB600

Agregaty części

Zapytaj również o inne modele silników Kubota. Części do nich na pewno są w naszej ofercie.

Carrier Polska

Agregaty Carrier to najbardziej rozpowszechnione w Polsce agregaty chłodniczne dedykowane transportowi kołowemu.

 

Agregaty Carrier

Carrier Transicold jest ogólnoświatowym liderem na rynku chłodnictwa mobilnego. Oferuje także produkty z branż: ogrzewanie oraz klimatyzacja.

Carrier Transicold, należący do Carrier Corporation, ma w swojej ofercie najszerszą i najbardziej kompletna gamę produktów dla przemysłu oraz transportu drogowego i kolejowego. Są to m.in. agregaty chłodnicze, chłodnie, specjalistyczne kontenery i zabudowy, urządzenia montowane w pojazdach szynowych, klimatyzatory autobusowe oraz części zamienne do tych urządzeń.

Urządzania i komponenty Carrier stosowane są nie tylko do transportu produktów spożywczych, ale także medykamentów czy kwiatów.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.