CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Silniki Mitsubishi części zamienne

Oferujemy części silnikowe Mitsubishi, a także całe nowe silniki Mitsubishi. W ofercie posiadamy również silniki regenerowane. Ponadto ściśle współpracujemy z serwisami profesjonalnie regenerującymi silniki tej marki.

Jeżeli masz problem z silnikiem Mitsubishi, skonsultuj się z naszymi doradcami, a przekonasz się, że - z racji wieloletniego doświadczenia - o sprzęcie tej marki wiemy niemal wszystko. Części Mitsubishi są u nas dostępne w większości przypadków od ręki.

Mitsubishi części zamienne - jako przedstawiciele światowego dystrybutora Mitsubishi Diesel Engines – jesteśmy w stanie dostarczyć wszystkie oryginalne części zamienne tego japońskiego producenta, a także ich zamienniki, jak również kompletne silniki Mitsubishi.

Dysponujemy również kompletnymi silnikami regenerowanymi na wymianę.

Wymiana całego silnika to optymalne rozwiązanie dla firm, które nie moga pozwolić sobie na przestoje maszyny. Wymiana silnika może być przeprowadzona nawet w jeden dzień, a jej koszty są nie rzadko niższe niż koszty naprawy. O szczegóły zapytaj konsultanta.

Części silnikowe i silniki Mitsubishi do maszyn i pojazdów.Części do silników Mitsubishi
W ofercie posiadamy m.in. :

 • Tłoki
 • Pierścienie
 • Sworznie
 • Wały
 • Głowice
 • Rozrządy
 • Elektryczne pompki paliwa
 • Panewki
 • Pompy
 • Uszczelki
 • Filtry i wiele innych

Wybrane modele, do których części posiadamy: Mitsubishi L2E, L3E, L3C, S4S, S4E, K3B, K3E, 4DQ45, 4DQ50, 4DQ7, D04FR, D04FD. Szczegóły sprawdź w liście serii i modeli (menu po lewej).

Wybrane marki maszyn, w których stosowane są lub były silniki Mitsubishi

Agreba, Allmand, Atlas, AUSA, Baoli, Bell, Bobcat, Bomag, Casalini, Case, Caterpillar, CAT, Clark, Cub Cadet, Daewoo, Denyo, Deutz-Fahr, Doosan, Furukawa, Generator, Gutbrod, Hanix, Hitachi, Hokuetsu, Holland, Húrlimann, Hyundai, Ingersoll Rand, Iseki, Jungheinrich, Kato, Kawasaki, Kobelco, Lamborghini, LG, Mahindra, MAM, Massey, Ferguson, Menzi, Mitsubishi, Mitsubishi, Moffet, Morooka, New, Holland, Nilfisk-ALTO, Nissan, Normet, O&K, Pel-Job, Perkins, Power, Fab, Pronar, Ransomes, Ref-Trans, Same, Samsung, Schaeff-Terex, Sole Diesel, Tadano, Tamrock, TCM, Terex, Thaler, Toro, Vetus Marine,Volvo, Weidemann, Westerbeke, Wibatec, YGRY, Zeppelin.  

Części do silnika Mitsubishi dostępne są we wszytskich najpopularniejszych wersjach - zarówno 3-cyl. małe, kompatktowe wersje, jak i większe jednostki 4 czy 6-cylindrowe.

--------------------------------------------------------------

Polska - Mitsubishi Heavy IndustriesMitsubishi części zamienne

Silniki przemysłowe (heavy industry) marki Mitsubishi to podzespoły w Polsce znane głównie z kompktowego sprzętu budowlanego (silniki L3E, K3B, S3LII i in.), średnich i większych maszyn budowlanych Caterpillar - S4L2, S6S i in. a także maszyn rolniczych np. ciągnika PRONAR z silnikiem S4LII. Mitsubishi części zamienne dostępne w większości wprost z magazynu w Polsce.

Części do silnika Mitsubishi

Mitsubishi Group jest jednym z największych japońskich koncernów przemysłowych. Notowany jest na giełdzie tokijskiej. Składa się licznych i niezależnie działających przedsiębiorstw reprezentujących szeroki wachlarz działalności związanych z maszynami i przemysłem ciężkim i nowoczesnymi technologiami. Zalicza się do nich m.in.: produkcja maszyn i części zamiennych, przemysł górniczy, transport wewnętrzny i zewnętrzny, przemysł stalowy, rynek nieruchomości, przemysł chemiczny, produkty (w tym konstrukcje) stalowe, magazynowanie i wiele innych.

Z racji skali działania firmy bardzo skomplikowanej struktury wewnętrznej, nie jest możliwe ścisłe określenie liczby spółek wchodzących w skład grupy, ale szacuje się, że jest to ok. 200 podmiotów.

Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz części zamienne do silnika Mitsubishi.

Słynne logo – trzy diamenty (a raczej trzy romby) jest niezmiennie symbolem firmy od czasu jej założenia w 1874 r.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.