CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Części zamienne silnika Nanni - serwis, remonty

Oferujemy części silnikowe marynistycznych jednostek napędowych Nanni Diesel, Kubota.

Posiadamy szeroki wybór części silnikowych do Nanni Diesel. Wśród zakresu oferowanych części mamy m.in.: tłoki, korbowody, panewki, głowice silnika, uszczelki, zestawy uszczelek, wtryskiwacze, zawory głowicy, wały korbowe, termostaty, cewki gaszenia, świece żarowe, uszczelniacze zaworowe, pompy wody, pompy oleju, pompy paliwa itp.

Ponadto zajmujemy się również serwisem, remontem silników Nanni - z marynistycznych jednostek napędowych, łódek, jachtów.

Remontujemy wszystkie modele silników marynistycznych jednostek napędowych. Nanni Diesel silnik z łodzi, jachtów części zamienne

Nanni - jednostki marynistyczne

Głównym zastosowaniem silników Nanni są niekomercyjne jednostki - jachty żaglowe i motorowe, łodzie wypornościowe i ślizgowe.

Silniki Nanni Diesel to francuska firma zajmująca się marynizacją wielu bardziej znanych jednostek napędowych, m.in.: Mercedes, Kubota, Toyota.

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji na temat silników Nanni Diesel, Kubota - z jachtów, łodzi, marynistycznych jednostek napędowych.

 

Czy wiesz że...

Warunki pracy silnika określone są głównie przez prędkość obrotową i obciążenie. Wymagany zakres obciążeń i prędkości obrotowych, w których silnik może pracować, zależy od dostarczanych ilości powietrza i paliwa w określonym wzajemnym stosunku. A zatem charakterystyki silnika, a głównie przebieg momentu obrotowego, mocy i jednostkowego zużycia paliwa w funkcji prędkości obrotowej, bardzo istotne z punktu widzenia zastosowań silnika, zależą od ilości paliwa dostarczanego w pojedynczym cyklu pracy i od współczynnika nadmiaru powietrza.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.