Strona Główna » Yanmar » Yanmar pompa wody

Pompa wody do Yanmar

Oferujemy pompy wody / pompy cieczy chłodzącej do japońskich silników marki Yanmar. Silniki te stosowane są w maszynach rolniczych, drogowych i budowlanych, takich jak ciągniki, traktory, koparki, ładowarki, a także agregatach chłodniczych.

Do silników przemysłowych (stosowanych w maszynach budowlanych) możemy zaproponować naszym klientom wszystkie części zamienne, w tym wszystkie pompy i pompki. Oferujemy pompy wody KINKI i inne marki pomp wodny do silnków Yanmara.

Oferujemy pompy wody do silników Yanmar 2TN, 3TN, 3TNA, 3TNB, 3TNE, 3TNV, 4TNE, 4TNV oraz wszystkich innych modeli przemysłowych.

Przykładowe modele silników Yanmar, do których części oferujemy to:

2TNE68

3TNE68Pompa wody Yanmar

3TNE84

3TNE88

4TN82E-AS

4TNE84L

4TNE92

4TNE98

4TNV88

4TNV92

4TNV94

4TNV98

S4D106

Pompa wody KINKI Yamar

Pompa wodna Yanmar  to jedna z podstawowych części osprzętu silnika. Podaj pełne oznaczenie  (np. 3TNE68-NBAB) silnika Yanmar, a przygotujemy ofertę dla Ciebie.

Prowadzimy również serwis silników Yanmara, a także mamy wiele modeli silników regenerowanych na wymianę za silnik uszkodzony.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies