Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNE74, 3TNE74C

Części zamienne silnika Yanmar 3TNE74, 3TNE74C

W sprzedaży  części zamienne silnika Yanmar 3TNE74, 3TNE74C z maszyn budowlanych, rolniczych, agregatów, maszyn drogowych, wózków widłowych.

Do silników Yanmar 3TNE74, 3TNE74C mamy takie części zamienne jak: panewki, tłoki, uszczelki głowicy, zestawy uszczelek, korbowody, wtryskiwacze, zawory głowicy, cewki gaszenia, świece żarowe, termostaty, głowice

Silnik Yanmar 3TNE74, 3TNE74C pracuje w maszynach: Silnik Yanmar 3TNE74 z maszyn budowlanych

  • Yanmar WD20-2
  • Nissan Kizai N080-2
  • Halla HE 360LCH
  • Kobelco SK25SR-II
  • Ammann AV 12
  • Ammann AV 16
  • Ammann AV 20
  • Case CX25
  • New Holland LE 16

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji na temat silnika Yanmar 3TNE74, 3TNE74C, który znalazł zastosowanie w agregatach, wózkach widłowych, maszynach rolniczych i budowlanych.

 

Silnik Yanmar 3TNE74 części zamienne silnika z maszyn budowlanych

Czy wiesz że...

Regulator impulsów wprawia w ruch serwomotor maszyny nadążnej, bezstopniowo regulowany za pomocą odpowiedniej przekładni. Rozwiązanie to ma następujące zalety: przenośniki podwieszone lub maszyny obróbcze są często zaopatrzone ze względów technologicznych w regulowane bezstopniowo przekładnie (np. łańcuchowe), a więc istnieje w nich już człon nastawczy, do którego potrzebny jest tylko napęd umożliwiający przestawianie tego członu. Zakupione muszą mieć tylko: zunifikowany regulator impulsów, selsyn nadawczy do napędu maszyny prowadzącej oraz selsyn odbiorczy do napędu maszyny nadążnej, możliwa jest tu synchronizacja zarówno w momencie wprawiania w ruch urządzenia, jak również przy przyłączaniu poszczególnych napędów do urządzenia będącego w ruchu, rozwiązanie to umożliwia utrzymanie bardzo niewielkich wychyleń kątowych poszczególnych napędów. Na przykład .w jednym z zastosowanych przypadków położenie zawieszenia przenośnika podwieszonego zostało wyregulowane z dokładnością ±5 cm (przy prędkości przenośnika wynoszącej 7 m/min i odległości poszczególnych zawieszeń 1,2 m). Dzięki temu zostaje uwolniony odcinek l cięgna, znajdujący się w części I urządzenia wyrównawczego, który odpowiada prędkości przenoszenia vp przenośnika i czasowi postoju t.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies