Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNC78E, 4TNC88

Części zamienne silnika Yanmar 3TNC78E, 4TNC88

Części zamienne silnika Yanmar 3TNC78E, 4TNC88, 3TNC78 z maszyn budowlanych, rolniczych.

W ofercie panewki, tłoki, korbowody, uszczelki głowicy, zestawy uszczelek, pierścienie, wały korbowe, wtryskiwacze, pompy wody, pompy paliwa, pompy oleju, świece żarowe, zawory głowicy, termostaty, cewki gaszenia. Yanmar 3TNC78 części zamienne silnika z maszyn budowlanych

Skontaktuj się z nami by doswiedzieć się więcej na temat silnika Yanmar 3TNC78E, 4TNC88, 3TNC78.

 

Czy wiesz że...

Przenośniki podwieszone dwuszynowe mają dwie prowadnice, przy czym wyżej umieszczona prowadnica łańcuchowa służy do prowadzenia cięgna pędnego, a prowadnica nośna - umieszczona niżej - do prowadzenia mechanizmu jezdnego, do którego przymocowane są nośniki ciężarów - wózki. Ponieważ wózki nie są powiązane na stałe z łańcuchem pędnym (przez który są przysuwane), lecz tylko za pomocą krzywek zabieraków, możliwe jest przechodzenie po rozgałęzieniach prowadnicy nośnej z jednego łańcucha na inny. Ładunki mogą być dzięki temu przekazywane z jednego toru na inny, a nawet na kilka innych. W ten sam sposób możliwe jest prowadzenie wózków na odcinkach bez łańcucha pędnego (system Power and Free), gdzie są one poruszane ręcznie lub wskutek działania siły ciężkości i gdzie przez dowolny czas mogą być unieruchamiane w celu gromadzenia transportowanych wyrobów lub wykonywania na nich operacji roboczych.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies