Strona Główna » Yanmar » Serwis YANMAR

Serwis silników Yanmar

Silniki japońskiej marki Yanmar to jedna z najpopularniejszych wysokoprężnych jednostek napędowych minikoparek, miniładowarek, małych oraz średnich ciągników i traktorów, a także agregatów chłodniczych i prądotwórczych.

Świadczymy usługi w zakresie pełnej obsługi serwisowej oraz remontowej silników Yanmar. 

Wykonujemy m.in.:

- Remonty kapitalne

- Przeglądy techniczne

- Naprawy układu wtryskowego

- Regeneracje rozruszników

- Wymianę osprzętu

oraz wszystkie inne naprawy ilników Yanmara

Mamy bardzo bogate doświadczenie w naprawach Yanmara - każdego roku obsługujemy setki maszyn i silników. Nasze usługi to nie tylko wysoka jakość, potwierdzana wystawianymi pisemnymi gwarancjami, ale także atrakcyjne ceny.

Yanmar to największych obok Kuboty japoński dostawca sprzętu rolniczego i ogrodowego, a także kompaktowych maszyn budowlanych oraz małych i średnich silników przemysłowych i morskich.

W naszym kraju silniki Yanmara znane są głównie z minikoparek takich marek jak Takeuchi, czy Neuson, koparko-ładowarek Komatsu oraz traktorków i ciągników rolniczych różnych marek. Do popularnych zastosowań należą też agregaty chłodnicze, w szczególności amerykańskiej marki Thermo King. Wszystkie te kategorie maszyn obsługujemy pod kontem ich silników spalinowych (części zamienne i serwis).

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies