Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNV70, 2TNV70

Yanmar 3TNV70, 2TNV70 części zamienne

W sprzedaży części zamienne silnika Yanmar 3TNV70, 2TNV70, 2TNV70C z maszyn budowlanych. Części zamienne silnika Yanmar 3TNV70, 2TNV70 z maszyn budowlanych

W ofercie panewki, uszczelki głowicy, zestawy uszczelek, korbowody, tłoki, pompy wody, pompy oleju, pompy paliwa, wtryskiwacze, zawory głowicy, cewki gaszenia, świece żarowe, termostaty.

Silnik Yanmar 3TNV70, 2TNV70, 2TNV70C można spotkać w modelach maszyn: 

  •  Hitachi ZX17U-2
  •  Yanmar SV08-1

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji na temat silników Yanmar 3TNV70, 2TNV70, 2TNV70C.

Części zamienne silnika Yanmar 2TNV70 z maszyn budowlanych

 

Czy wiesz że...

Kształt przedmiotu ma wpływ tylko na liczbę zabiegów przy ustawianiu, zależną od liczby istniejących stopni swobody przy obrocie. Kolejne zabiegi ustawiania są wykonywane w czasie, gdy przedmiot obraca się aż do pożądanego położenia. Aby je osiągnąć przy tylko jednym kierunku obrotu, potrzebny jest obrót o kąt do 360°. Gdy każdy przekrój poprzeczny ma względem osi obrotu oś symetrii, to potrzebny kąt obrotu zmniejszy się do maksimum 180°. Podobnie kąt ten zmniejszy się jeszcze odpowiednio, gdy istnieje więcej osi symetrii. W ten sposób odpowiedni zabieg ustawiania jest coraz: łatwiejszy, przy czym całkowite uniknięcie go jest możliwe tylko przy symetrii obrotowej.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies