Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNC80, 3TNC80L

Części zamienne silnika Yanmar 3TNC80, 3TNC80L

W ofercie części zamienne silnika Yanmar 3TNC80, 3TNC80L, który znalazł zastosowanie w koparkach, minikoparkach, ciągnikach, traktorkach, miniładowarkach.

Do silnika Yanmar 3TNC80, 3TNC80L posiadamy takie części zamienne jak: uszczelka głowicy i inne, korbowody, tłoki, panewki korbowe, panewki główne, pierścienie tłokowe, świece żarowe, końcówki wtryskiwaczy, rozruszniki, uszczelki, uszczelnienia, zawory i prowadnice zaworowe, cewki gaszenia do pomp wtryskowych, zestawy naprawcze do pomp wtryskowych, pompy yanmar: wtryskowe, paliwa i wody i wiele innych elementów składowych silnika.

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji na temat silnika Yanmar 3TNC80, 3TNC80L. Części zamienne Yanmar 3TNC80 z maszyn budowlanych

 

Czy wiesz że...

Aby można było połączyć zalety prostego jednoszynowego przenośnika podwieszonego - niskie koszty zakupu (40-60% kosztów przenośnika podwieszonego dwuszynowego) - z zaletami przenośnika podwieszonego dwuszynowego - możliwością przemieszczania zawieszeń z jednego toru okrężnego na inny i Możliwością zatrzymywania i gromadzenia poszczególnych zawieszeń - zbudowano konstrukcje, które zawierają elementy tych obydwóch podstawowych typów. Kombinowany przenośnik podwieszony jedno-dwuszynowy ma na swych odcinkach produkcyjnych lub rozjazdowych odcinki dwuszynowe (z prowadnicą łańcuchową i nośną), a na odcinkach przeznaczonych do samego transportu - tylko odcinki jednoszynowe. Na odcinkach dwuszynowych łańcuch pędny przesuwa za pomocą krzywek zabierakowych wózki nośne wzdłuż prowadnicy nośnej, dokładnie tak samo jak przy zwykłych przenośnikach podwieszonych dwuszynowych. Przed odcinkami czysto transportowymi każdy wózek nośny zostaje samoczynnie zaczepiony przez łańcuch pędny, a przy osiągnięciu następnego odcinka dwuszynowego znowu samoczynnie odłączony i umieszczony na prowadnicy nośnej.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies