Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNV74, 3TNV74F

Części silnika Yanmar 3TNV74, 3TNV74F

W naszej ofercie części silnika Yanmar 3TNV74, Yanmar 3TNV74F, który pracuje w maszynach budowlanych oraz przemysłowych.

W naszych propozycjach można znaleźć nowe części, jak i dobrej jakości zamienniki.

Yanmar 3TNV74F części zamienne

Do silników marki Yanmar oferujemy takie części, jak:

Części zamienne silnika Yanmar 3TNV74, 3TNV74F

 • cewka gaszenia
 • głowica
 • korbowód
 • panewki
 • pompa oleju
 • pompa paliwa
 • pompa wody
 • termostat
 • tłoki, pierścienie
 • uszczelka głowicy
 • uszczelniacz wału
 • wał korbowy
 • wtryskiwacze
 • zestaw uszczelek

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Yanmar 3TNV74F, 3TNV74 oraz innych modeli marki Yanmar.

Silnik Yanmar 3TNV74, Yanmar 3TNV74F znalazł zastosowanie w maszynach budowlanych oraz przemysłowych.

Części zamienne silnika Yanmar 3TNV74, 3TNV74F z maszyn budowlanych

Nasza firma oferuje sprzedaż stacjonarną oraz wysyłkową.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat silników marki Yanmar, skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Czy wiesz, że...

Dla mocy przekraczających 80 kW stosuje się nastawniki młotkowe, zwane również stycznikowymi. Wałek przełączający nastawnika młotkowego zaopatrzony jest w krzywki,które sterują dźwigniami łączników. Z chwilą zejścia krzywki z krążka dźwigni łącznika następuje zwarcie styków pod działaniem sprężyny. Odpowiedni układ krzywek na walcu przełączającym daje szereg połączeń. Krążki sterujące i możność regulowania sprężyn ułatwiają operowanie nastawnikiem. Nastawniki młotkowe odznaczają się mocną budową oraz łatwą wymiennością styków. Stosuje się je dla dużej ilości włączeń na godzinę oraz dla mocy włączalnych sięgających 150 kW. Uruchamianie nastawnikówmoże być dokonywane za pomocą korby, koła lub dźwigni. Przy wyborze sposobu uruchamiania nastawnika należy mieć na uwadze, aby siła potrzebna do uruchomienia korby, koła lub dźwigni nie przekraczała 7 kG z uwagi na szybkie zmęczenie dźwigowego. Przeważnie nastawniki uruchamia się za pomocą koła. Lepszym rozwiązaniem są wtedy sterowniki załączające zespoły styczników.Sterowniki są małymi nastawnikami walcowymi lub młotkowymi, przez które przepływa tylko prąd pomocniczy (sterowy) do cewki stycznika, będącego łącznikiem prądu roboczego. Stycznik jest głównym aparatem sterowanym ręcznie pozwalającym zamykać i otwierać dalsze obwody elektryczne przez nadanie impulsu bez udziału siły ręki. Słaby, w stosunku do roboczego, prąd sterowy (prąd zasilający cewkę stycznika) wymaga sterowników o niewielkich rozmiarach. Z chwilą wzbudzenia cewki zwora zamyka styki,tworząc łącznik prądu roboczego. Z chwilą przerwania prądu sterowego następuje rozłączenie styków pod działaniem ciężaru rdzenia cewki lub sprężyny. Zespoły styczników umożliwiają przełączanie dużych mocy z kilku miejsc lub sterowanie zdalne przy największej liczbie włączeń na godzinę.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies