Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 4.82 części » Yanmar TK 4.82 zawory głowicy

Yanmar TK 4.82 zawory głowicy - ssący i wydechowy

Zawory głowicy silnika Yanmar 4.82 który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych- zawór ssący i zawór wydechowy silnika Thermo King Yanmar TK 482.

Oprócz zaworów głowicy do silnika Yanmar TK4.82 w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Opona jest tak zbudowana, a jej wymiary tak zharmonizowane z wymiarami obręczy, że prawidłowe zamontowanie opony na kole daje się przeprowadzić bez szczególnego wysiłku i bez potrzeby uciekania się do pomocy innych narzędzi, niż przewidziane do tego celu. Oczywiście, że prawidłowy montaż jest w ogóle możliwy tylko wtedy, jeżeli opona i obręcz wzajemnie sobie odpowiadają. Normy lub katalogi ogumienia podają od razu wymiar stosownych obręczy. Opona może osiągnąć 100-procentowy przebieg jedynie pod warunkiem, że pracuje na obręczy, która dla niej została przewidziana. Przy montażu opon szczególne znaczenie ma ostrożność, czystość i dokładność w pracy.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies