Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 4.82 części » Yanmar TK 4.82 uszczelki silnika,...

Uszczelki silnika Yanmar TK 4.82 uszczelki głowicy

Zestawy uszczelniaczy i uszczelek na cały silnik 4-cylindrowy Yanmar TK 482 oraz osobno dostępne od ręki uszczelki pod głowicę do tej jednostki napędowej stosowanej w mobilnych agregatach chłodniczych używanych w naczepach ciężarówek.
 
W ofercie naszego sklepu znajdują się najwyższej jakości części zamienne np.: pompy wody, bloki silnika, głowice, tuleje, wały korbowe, świece, termostaty, panewki, pierścienie, pompy paliwa i inne (mamy możliwość sprowadzenia części oryginalnych ale wiąże się to ze zwiększeniem kosztów zakupu) oraz materiały eksploatacyjne jak np.: filtry paliwa, oleju, hydrauliki.
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies