Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 4.82 części » Yanmar TK 4.82 pompa wody

Yanmar TK 4.82 pompa wodna

Pompa wody silnika ThermoKing Yanmar TK 4.82, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Pompa wody wszystkich wersji silnika Yanmar 4.82. Sprzedajemy też części zamienne do silnika Yanmar 482 np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika Thermo King Yanmar TK4.82, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych.

 

Czy wiesz że…

Kryterium wyjściowym przy doborze ogumienia do pojazdów terenowych jest nie obciążenie pojazdu, lecz dopuszczalny nacisk jednostkowy na powierzchni przylegania opony do podłoża. Od wartości tego nacisku zależy zdolność pojazdu do pokonywania terenu o różnej charakterystyce. Zakłada się przy tym, że nacisk jednostkowy jest równy ciśnieniu wewnętrznemu w oponie. Jest to bliskie prawdy dla opon terenowych, przeznaczonych do pracy pod ciśnieniem wewnętrznym do 1 kG/cm2.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies