Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 4.82 części » Yanmar TK 4.82 wał korbowy

Yanmar TK 4.82 wał korbowy

Wał korbowy silnika ThermoKing Yanmar TK 4.82, który możemy spotkać w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wał korbowy wszystkich wersji silnika Yanmar TK4.82, dostępny na miejscu, z naszego magazynu.

Oprócz wałów korbowych do silnika Yanmar 4.82 sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Opony mogą przenosić większe obciążenia, niż podawane w odnośnych normach i katalogach firmowych wtedy, gdy pracują na pojazdach mechanicznych, których maksymalna szybkość jazdy ograniczona jest rozwiązaniem konstrukcyjnym lub warunkami eksploatacji. Bieżniki opon dobiera się stosownie do przewidywanych warunków drogowych. Po wykonaniu prototypów zaprojektowanego samochodu określa się naciski osi przedniej i tylnej za pomocą ważenia i porównuje z nośnością zastosowanych opon. W razie potrzeby wprowadza się poprawkę do zakładanej nośności pojazdu lub w granicach możliwości koryguje jego konstrukcję. Ogumienie do istniejących samochodów ciężarowych dobiera się podobnie jak do istniejących samochodów osobowych.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies