Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 4.82 części » Yanmar TK 4.82 głowica

Yanmar TK 4.82 głowica

Głowica silnika Thermo King Yanmar TK 4.82, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki ThermoKing.

Wszystkie części silnikowe marki Yanmar TK4.82, Yanmar 482, Yanmar 4.82 dostępne od ręki.

Głowica, zawory głowicy, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe do silnika Yanmar 4.82.

Oprócz głowicy do silnika Thermo King Yanmar TK 4.82 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, bloki silnika itp.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Samochód ciężarowy, przeznaczony do eksploatacji na twardych drogach, projektuje się dla określonej ładowności Gt, która jednocześnie wyznacza jego klasę. Uwzględniając ładowność i klasę samochodu, na podstawie zebranych danych statystycznych i zarysowujących się perspektyw konstrukcyjnych i materiałowych przyjmuje się ciężar własny pojazdu Gw. Z kolei wyznacza się ciężar jego załogi Gz przyjmując na jedną osobę 65 kG. Suma tych ciężarów stanowi ciężar całkowity pojazdu Gc: Gc = Gt + Gw + Gz.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies