Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 4.82 części » Yanmar TK 4.82 korbowód

Yanmar TK 4.82 korbowód

Korbowód Thermo King Yanmar TK 4.82 - w ofercie naszego sklepu korbowód silnika ThermoKing Yanmar 4.82, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Thermo King Yanmar TK 4.82 tulejka korbowodu

Tulejka korbowodowa do Thermo King Yanmar 4.82. Tulejki korbowodowe do silników Thermo King Yanmar TK 4.82 i innych.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Oprócz korbowodu do silnikaYanmar TK4.82, Yanmar TK482 sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Również projektując samochód ciężarowy dąży się do tego, aby ciężar Gc rozkładał się możliwie równomiernie na wszystkie koła. Aby ten cel osiągnąć zachodzi najczęściej potrzeba umieszczenia na tylnej osi samochodu ciężarowego opon bliźniaczych. Opony bliźniacze nie są jednakże w stanie przenosić dwukrotnie większego obciążenia niż opony pojedyncze, pracują bowiem w trudniejszych warunkach. Jeżeli przyjąć, że dopuszczalne obciążenie opony pojedynczej równa się jedności, to dopuszczalne obciążenie dwóch opon bliźniaczych będzie wynosiło n jednostek, przy czym n <7 2, a sumaryczne dopuszczalne obciążenie 6 opon samochodu dwuosiowego z jednostek.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies