Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 4.82 części » Yanmar TK 4.82 wtryskiwacze

Yanmar TK 4.82 końcówki wtryskiwaczy i pompa wtryskowa

Wszystkie elementy układu wtryskowego silnika Yanmar  4.82, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Końcówki wtryskiwaczy, pompa wtryskowa, kompletne wtryskiwacze do ThermoKing Yanmar TK 482 dostępne w naszym sklepie.

Końcówki wtryskiwaczy do silnika Thermo King Yanmar TK4.82 oraz kompletne wtryskiwacze do tego silnika posiadamy we wszystkich wersjach.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

 

Czy wiesz że…

Kryterium wyjściowym przy doborze ogumienia do pojazdów terenowych jest nie obciążenie pojazdu, lecz dopuszczalny nacisk jednostkowy na powierzchni przylegania opony do podłoża. Od wartości tego nacisku zależy zdolność pojazdu do pokonywania terenu o różnej charakterystyce. Zakłada się przy tym, że nacisk jednostkowy jest równy ciśnieniu wewnętrznemu w oponie. Jest to bliskie prawdy dla opon terenowych, przeznaczonych do pracy pod ciśnieniem wewnętrznym do 1 kG/cm2. Wychodząc z nacisku jednostkowego (to jest z wartości ciśnienia wewnętrznego) dobiera się odpowiedni wymiar ogumienia z norm lub katalogów fabrycznych dla obliczonego obciążenia Gk.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies