Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 4.82 części » Yanmar TK 4.82 tłoki, pierścienie...

Tłoki i pierścienie tłokowe Yanmar TK 4.82

Tylko u nas atrakcyjne ceny na zestawy tłoków wraz ze sworzniem i pierścieniami oraz osobno komplety pierścieni tłokowych (STD i nadwymiarowych) na cały czterocylindrowy silnik Diesel Yanmar TK 4.82 który znalazł zastosowanie w wielu agregatach chłodniczych marki Thermo King montowanych na naczepach samochodów ciężarowych.
 
Przeprowadzamy także kompletne remonty przemysłowych jednostek napędowych Yanmar TK 482 oraz pozostałych silników pracujących w agregatach marki Thermo King oraz silników z ciężkich maszyn budowlanych, rolniczych, drogowych i wielu innych. Przyjedź do nas a za darmo wycenimy koszty naprawy twojego silnika.
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies